2021 En İyi Link Kısaltma Siteleri (En Çok Seçenek)


Link kısaltma servisleri kafa karıştırıcı uzunlukta ki linklerin kısaltılmasına yarayan sitelerdir. Bazı link kısaltma servisleri bu işi reklam gösterimi yaparak tıklama başı kazanç sistemine dönüştürmüştür.

  • Shorte.st
  • Adf.ly
  • Bc.vc
  • Linkvertise
  • Adfoc.us
  • Shrinkearn


Yüksek BGBM oranına sahip link kısaltma servisleri uzun yıllardır kullanılan düşük ödeme eşiğine sahip bir gelir yöntemidir. Ödeme eşiğinin düşük olması, bir çok farklı ödeme yöntemi sunması, maliyetsiz bir şekilde para kazanma fırsatı sunması nedeniyle link kısaltma servisleri internetten para kazanmak isteyenlerin ilgisini çekmiştir.

Link Kısaltma Sitelerinden nasıl para kazanılacağına dair bilginiz yoksa buradan (Çok Yakında) rehberimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda sunulan ödeme yöntemlerinden paranızı nasıl banka hesabınıza çekebileceğinizi detaylı bir şekilde anlattık:

Bitcoin Nedir? Bitcoin Cüzdanı Nedir? Bitcoin Cüzdanında Bulunan Paramızı Nasıl Banka Hesabına Çekebiliriz? (ÇOK YAKINDA)

Payoneer nedir? Nasıl Kullanılır? (ÇOK YAKINDA)

Webmoney nedir? Nasıl Kullanılır? (ÇOK YAKINDA)


Şimdi, sizin için derlediğimiz en çok kazanç elde edilen link kısaltma sitelerine bakalım:


1. Shorte.st


Shorte.st, 1000 görüntülenme başına $14’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $1.5-$3.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Shorte.st link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $0.1-$14.04

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Payoneer, WebMoney

Minimum Ödeme Tutarı: $5

2. Adf.ly


Adf.ly, 1000 görüntülenme başına $15’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $0.5-$2.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Adf.ly link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $0.25-$15

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Payoneer

Minimum Ödeme Tutarı: $5

3. Bc.vc


Bc.vc, 1000 görüntülenme başına $14’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $2.00-$3.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Bc.vc link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $0.1-$14

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Payoneer, Bitcoin, Banka Transferi

Minimum Ödeme Tutarı: Bitcoin ile $20, Diğer Ödeme Yöntemleri İçin $50

4. Linkvertise

Linkvertise, 1000 görüntülenme başına $20’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Ayrıca kayıt olduğunuz anda $2 ödül bakiye ile başlıyorsunuz. Linkvertise link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $20’a Kadar

Ödeme Alma Yöntemleri: Paysafecard, Payoneer, Amazon Gift Card

Minimum Ödeme Tutarı: $10

5. Adfoc.us


Adfoc.us, 1000 görüntülenme başına $27’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $1.75-$10.00 arası kazanç elde edebilirsiniz. Ancak Adfoc.us, katı kurallara sahip bir link kısaltma platformudur. Yalnızca web siteleri, kişisel bloglar ve forum sitelerinden gelecek trafiği kabul eder. Sosyal medya vb. platformlardan gelecek trafiği kabul etmez. Bu bir dezavantaj ama, trafik sağlarsanız yüksek BGBM oranları sayesinde iyi gelir elde edebilirsiniz. Adfoc.us link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $27’a Kadar

Ödeme Alma Yöntemleri: Paypal, Bitcoin

Minimum Ödeme Tutarı: $10

6. Shrinkearn


Shrinkearn, 1000 görüntülenme başına $20’a kadar kazanç elde etme imkanı sunan bir link kısaltma servisidir. Türkiye’den gelecek trafik için 1000 görüntülenme başına $3.50’a kadar kazanç elde edebilirsiniz. Shrinkearn link kısaltma servisine buradan ulaşabilirsiniz.


BGBM Oranları: 1000 Tıklama Başına $20’a Kadar

Ödeme Alma Yöntemleri: PayPal, WebMoney, Payeer, Bitcoin, PaySera, Perfect Money, Paytm, GooglePay, UPI, Banka Transferi

Minimum Ödeme Tutarı: $2

27 kez okundu
DMCA.com Protection Status